Skip to main content

Prywatny
Ośrodek Detoksykacji

NZOZ Detoks Warszawa 24h/7
Mazowiecki Oddział Detoksykacji

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Prywatny Ośrodek Detoksykacji

Ośrodek,

Z naszą pomocą Twoje uzależnienie będzie przeszlością!

Tuż za Warszawą jadąc w stronę Stolicy Polskich Sadowników w malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz ośrodek Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7. Ośrodek detoksykacji dedykowany Pacjentom potrzebującym kompleksowego odtrucia organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki i leki. W naszym pod warszawskim oddziale detoksykacji gwarantujemy anonimowość, dyskrecję, ciszę oraz komfort.

dla osób chcących się odtruć po alkoholu, narkotykach, lekach...

Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Jesteśmy przekonani, iż kompleksowa opieka medyczna, jak i wysoki standard udzielanych świadczeń zdrowotnych jest wynikiem połączenia wysokich umiejętności kadry medycznej z autorskim programem leczenia, każdorazowo indywidualnie dobranym do potrzeb Pacjenta. Zaufanie Pacjentów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych - leczenie uzależnień na światowym poziomie. Jesteśmy jedną z nielicznych placówek medycznych w Polsce, która kompleksowo, a co najważniejsze zgodnie z obowiązującymi światowymi normami, podejmuje się leczenia uzależnień.

Wielu pacjentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że dotyka ich problem nadużywania czy też uzależnienia od alkoholu, narkotyków i leków. Nierzadko dzieje się tak, że bliscy – rodzina lub przyjaciele – przychodzą z prośbą po pomoc. Niestety, prawda jest taka, że jeśli osoba borykająca się z problemem uzależnienia sama nie będzie chciała podjąć leczenia, nie ma możliwości przymuszenia jej do tego. Każdy pacjent, który do nas trafia, musi zrobić to świadomie.

Decydując się na leczenie odwykowe w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 w warunkach stacjonarnych, należy mieć przede wszystkim świadomość, że proces ten będzie trwał kilka dni, tygodni, czy nawet miesięcy. Wychodzenie z uzależnienia, nierzadko wymaga podjęcia różnego rodzaju terapii – zarówno tej medycznej, jak i psychoterapeutycznej. Nasza wykwalifikowana kadra dba przede wszystkim o to, aby prywatne leczenie odwykowe przebiegało w pełni bezpiecznie dla zdrowia jak również i życia pacjenta. Nikt jednak nigdzie nie powiedział, że jest to proces przyjemny. Odstawienie alkoholu, leków czy narkotyków, zawsze powoduje szok dla naszego organizmu. Dlatego też tak ważne jest dla nas przeprowadzenie dokładnego badania oraz wywiadu z pacjentem, który do nas trafia. W ten sposób, jesteśmy w stanie dopasować najlepsze i przede wszystkim – najbezpieczniejsze – metody leczenia detoksykacyjnego.

Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 w warunkach stacjonarnych, pod całodobową opieką wysokiej klasy specjalistów, leczy pacjentów chcących odstawić środki psychoaktywne i przetwać ciąg uzaleznienia. W naszym prywatnym ośrodku detoksykacji, w sposób bezpieczny odtrujesz organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki zatroszczą się o to, by proces odtrucia organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie.

Oferowane świadczenia detoksu poprzez sprawdzone metody i indywidualne podejście całkowicie eliminują występowanie objawów abstynencyjnych. Niewiele jest w stanie nas zaskoczyć poprzez wieloletnie doświadczenie wiemy co robić by bezpiecznie przeprowadzić odtrucia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków medycznych.

Szczególną uwagę do leczenia detoksykacyjnego w naszym Ośrodku Detoksykacji przykładamy do pacjentów uzależnienionych od narkotyków i opiatów (Heroina, Morfina, Metadon, Kodeina, Tramadol i inne opioidy) oraz osób dotknietych uzależnieniem od leków uspokajających i nasennych (w głównej mierze BZD - Benzodiazepiny, Clonazepam, Xanax, oraz niebenzodiazepinowych leków nasennych jakimi jest Stilnox).

Pragniemy podkreślić, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do stanu zdrowia, problematyki zażywanej substancji, chorób towarzyszących i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji. W naszym ośrodku możesz liczyć na pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego i wybór bezpiecznej dla Twojego życia i zdrowia metody odtrucia organizmu. W ramach kompleksowego podejścia do świadczeń detoksykacji zapewniamy konsultacje z lekarzem, dodatkowe specjalistyczne konsultacje psychiatryczne i co najważniejsze całodobową opiekę doświadczonego personelu medycznego. Możesz być pewien że zaopiekujemy się Tobą, i bezpiecznie odtrujemy twój organizm z alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy bez zbędnych komplikacji dla twojego zdrowia.

Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci Mazowieckiego Oddziału Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę. Z racji iż twoje ciało będzie się regenerować zapewniamy pełne wyżywienie dostosowane do Twoich indywidualnych upodobań.

Detoks Warszawa - Oddział Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Doświad
czenie...

Niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Niczemu się nie dziwimy, jesteśmy dyskretni i po prostu wiemy co robić by bezpiecznie pokonoać Twój ciag uzależnienia i postawić cię na nogi! Dolącz do zwycięzców, poprzez bezpieczny detoks stańiesz na nogi!

Poprzez detoks pomogliśmy tysiącom pacjentów!

Ośrodek Detoksykacji

Działamy...

Podejmujemy się leczenia poprzez odtrucia, Pacjentów będących w każdym stanie i pod wpływem wszelkich środków psychoaktywnych takich jak alkohol, wszelkie narkotyki w tym dopalacze i leki! Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Ośrodek Detoksykacji NZOZ Detoks Warszawa - na nas możesz polegać!

na rzecz Twojego życia i zdrowia!

Anonimowy i dyskretny detoks warszawa

Dyskretnie

Ośrodek Detoksykacji - Mazowiecki Oddział Detoksykacji NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 gwarantuje iż nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa. Kameralne warunki naszego detoks ośrodka pod warszawą zapewniają 100% anonimowości.

Leczenie uzależnień w tym detoks organizmu i terapia uzaleznień z gwarancją anonimowości i dyskrecji!

Wspieramy

W nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń. A nasi specjaliści pomogą Tobie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dogodna Lokalizacja
Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
100% Dyskrecji i anonimowości
Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
Komfortowe warunki
Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
Dla Twojego Sukcesu
Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
Dokumentacja Medyczna
Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
Dla Twojego Zdrowia
Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7