Skip to main content

DETOKS

odtrucia po alkoholu

NZOZ Detoks Warszawa 24h/7
Mazowiecki Oddział Detoksykacji

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Detoks i odtrucia alkoholowe Warszawa

Detoks Alkoholowy

Indywidualnie dobrana metodologia odtruć detoksykacyjnych po krótkotrwałym i nadmiernym spożywaniu alkoholu!

Pomożemy Tobie odzyskać zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, niezaleznie długości ciągu alkoholowego! nasze wsparcie pozwoli Tobie bezpiecznie przerwać ciąg i zminimalizować objawy zespołu odstawiennego!
  • Indywidualne i sprawdzone metody
  • Komfortowe warunki
    Komfortowe warunki
  • Doświadczeni psychoterapeuci
    Doświadczona kadra medyczna

Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby, która chce przerwać ciąg alkoholowy i podjąć walkę z uzależnieniem. Oferujemy bezpieczną i starannie opracowaną metodę odtruć dla osób będących pod wpływem alkoholu.

Bezpieczny detoks po alkoholu. Sprawdzony odwyk alkoholowy - Detoks Poalkoholowy w Ośrodku Detoksykacji pod Warszawą!

Po ciągu picia nie wolno gwałtownie odstawiać alkoholu, gdyż nagłe odstawienie stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam ciąg alkoholowy przejawia równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w organiźmie może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem należy odtruwać pod opieką specjalistów w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach medycznych.

Jeśli chodzi o detoks alkoholowy, to decyzję o jego przeprowadzeniu, powinna podjąć każda osoba, która uważa, że ma problem z nadużywaniem tej substancji. Przysłowiowa „lampka ostrzegawcza” powinna się zapalić, kiedy zauważymy, że nie jesteśmy w stanie kontrolować ilości spożywanego alkoholu. Jeśli zdarza się, że spożywasz alkohol w samotności, często imprezujesz i jest to stały element Twojego życia, jeśli nie umiesz odmówić alkoholu na imprezie – to może być pierwszy znak, który sugeruje problem alkoholowy. Pamiętaj, że im wcześniej zareagujesz, tym większa szansa na to, ze uda Ci się wyjść z nałogu!

Decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe i zgłosić się na detoks po alkoholu, nie należy do prostych. Czasami chęć poddania się odtruciu organizmu jest następstwem pewnych tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z nałogiem. Detoks organizmu po alkoholu, który przeprowadzamy w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego i chcą w sposób bezpieczny przestać pić. Niezmiernie cieszymy się z Twojej decyzji o podjęciu leczenia odwykowego w postaci detoksu alkoholowego, w niniejszym artykule przedstawimy Tobie niezbędne informacje o naszym podejściu do bezpiecznego odtrucia organizmu po alkoholu.

Do naszego ośrodka detoksykacji pod warszawą na odtrucia po alkoholu zgłasza się bardzo duża liczba osób, tym samym możesz być pewien że nie tylko Ty borykasz się z tym problemem. Uzależnienie od alkoholu jest bowiem najczęstszą formą uzależnienia, która według statystyk dotyczy niemal 4,5% Polaków powyżej 18 roku życia. Alkoholizm jest to nałóg, który stopniowo niszczy zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Należy zwrócić uwagę na fakt iż granica pomiędzy uzależnieniem a nadużywaniem alkoholu jest bardzo cieńka i bardzo łatwo przeoczyć moment w którym osoba nadużywająca alkohol staje się od niego uzależniona. Detoks po alkoholowy jest zazwyczaj pierwszym krokiem do podjęcia walki z chorobą, aby przerwać ten groźny ciąg lub również krokiem by niedopuścić do uzależnienia. Bardzo zzęsto detoks alkoholowy przeprowadzamy u osób jeszcze nieuzależnionych ale nadużywających alkohol, lub u osób jedynie potrzebujących pomocy po incydentalnym zatruciu alkoholem.

Detoks poalkoholowy ratuje zdrowie i życie, a do tego jest pierwszym ważnym etapem leczenia uzależnienia, między innymi z tego powodu przyjmujemy pacjentów będących pod wpływem alkoholu niezależnie od pory dnia czy nocy. Przeprowadzenie zabiegów detoks po alkoholu wskazane jest w kilku przypadkach: gdy konieczne jest oczyszczenie organizmu z toksyn po zatruciu alkoholem przez osoby nadużywające, w celu przerwania ciągu alkoholowego u osób uzależnionych, przed rozpoczęciem terapii uzależnienia od alkoholu. We wszystkich tych sytuacjach odtrucie ma na celu całkowite pozbycie się szkodliwych substancji wynikających z przemiany alkoholu w organizmie, a w konsekwencji do przywrócenia jego równowagi. W przypadku osób uzależnionych chodzi również o odpowiednie przygotowanie ich kondycji fizycznej do dalszej walki z nałogiem.

Detoks organizmu w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, dedykowany jest dla osób, które nie mogą przerwać ciągu alkoholowego oraz mają trudności w jwgo odstawieniu. Oferowane przez oddział detoksykacyjny świadczenia medyczne polecamy osobom, u których objawia się zespół abstynencyjny oraz osobom, które czują, że straciły kontrolę nad swoim życiem poprzez nadużywanie alkoholu. Odtrucia organizmu polecamy również osobom intensywnie imprezującym w weekendy.

Należy pamiętać że odtrucia alkoholowe to złożony proces medyczny, który u każdego przebiega w inny sposób i w innym czasie, w zależności od indywidualnych czynników zdrowotnych i ewentualnych chorób toważyszących uzależnieniu. Czas trwania leczenia detoksykacyjnego oraz formę odtrucia organizmu po zatruciu alkoholem w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 zawsze ustala i zaleca lekarz prowadzący. Czas trwania detoksu organizmu jest zależny od następujących czynników jakimi jest stan zdrowia Pacjenta, zażywana substancja okres jej zażywania, stopień uzależnienia oraz choroby towarzyszące.

Pragniemy podkreślić, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do stanu zdrowia, oczekiwań i realnych potrzeb zdrowotnych w trakcie całego procesu detoksykacji poalkoholowej, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego i wybór bezpiecznej dla życia i zdrowia metody przerwania ciągu i odtrucia organizmu. W ramach kompleksowej oferty detoksu organizmu w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 zapewniamy konsultacje z lekarzem, specjalistyczne konsultacje psychiatryczne, całodobową opiekę medyczną. Możesz być pewien że zaopiekujemy się Tobą, i bezpiecznie odtrujemy twój organizm z alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy bez zbędnych komplikacji dla twojego zdrowia. Za racji iż twoje ciało będzie się regenerować możesz liczyć na pełne wyżywienie dostosowane do Twoich indywidualnych upodobań. A przez cały pobyt zakwaterowany będziesz w naszych komfortowych pokojach.

Przede wszystkim, po raz kolejny, podkreślamy najważniejszą kwestię: nie ma możliwości podjęcia skutecznego leczenia odwykowego poprzez odtrucie po alkoholu, jeśli wcześniej nie zostanie przeprowadzone skrupulatne badanie pacjenta. Jest to ważne przede wszystkim z medycznego punktu widzenia. Organizm osoby nadużywającej lub uzależnionej od alkoholu i innych środków psychoaktywnych, musi najpierw zostać oczyszczony ze szkodliwych substancji. Jest to proces trudny i nieprzyjemny, ale jeśli zostaną przy nim zastosowane odpowiednie metody oraz środki farmakologiczne, jest on w pełni bezpieczny i bezbolesny. Pacjenci mogą jednak różnie zareagować na to, co będzie się z ich organizmem działo podczas przeprowadzania detoksu. Dlatego też zapewniamy stałą opiekę medyczną. Pacjenci w czasie detoksu, są na bieżąco monitorowani przez lekarzy a w razie konieczności – podejmowane są właściwe działania, mające na celu przede wszystkim zapewnienie im bezpieczeństwa. Musimy też pamiętać o tym, że zależnie od tego, jakiego rodzaju detoks przeprowadzamy, takie też metody i środki zostaną podjęte.

Jak przebiega

DETOKS

po alkoholu

Kompleksowe odtrucie organizmu po alkoholu w pod warszawskim ośrodku detoksykacji.

Proces odtruwania organizmu po alkoholu może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Zależy to od stanu zdrowia pacjenta, ilości wypitego alkoholu, długości ciągu, a także okresu i stopnia uzależnienia od alkoholu. Warto podkreślić, że na detoks alkoholowy mogą zdecydować się zarówno osoby będące pod wpływem alkoholu, jak i pozostające od niedawna w stanie trzeźwości. W tym drugim wypadku detoksykacja będzie miała na celu zapobieżenie pojawienia się głodu fizycznego oraz przygotowanie organizmu do terapii odwykowej.

Jako Prywatny Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, niesiemy skuteczną pomoc, niezależnie od substancji pod której wpływem znajduje się pacjent, niezależnie od pory dnia czy roku. Nasi Pacjenci mają gwarantowaną kompleksową opiekę medyczną tym samym bezpieczne świadczenia odtruć organizmu po alkoholu i przerywania ciągów alkoholowych, realizowane przez doświadczony zespół medyczny.

Przyjmujemy i leczymy Pacjentów w każdym stanie, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia, dlatego jako jedni z nielicznych przyjmiemy Cię nietrzeźwego i odtrujemy!

Z racji iż każdy przypadek jest inny, nasze świadczenia detoksu po alkoholu mają indywidualny charakter. Zawsze przed rozpoczęciem detoksu po alkoholu pacjent jest badany przez lekarza w celu oceny stanu zdrowia i wyboru właściwego postępowania leczniczego, które w zależności od stanu pacjenta może być oparte na uzupełnianiu płynów, elektrolitów i witamin, bądź na stosowaniu uzupełniającej farmakoterapii, której celem jest łagodzenie objawów abstynencyjnych i zapobieganie powikłaniom odstawienia alkoholu po długim okresie jego przyjmowania. Przy przyjęciu pacjenta niezbędna jest ocena pracy wątroby i nerek, a także wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych, takich jak morfologia krwi, czy badania poziomu cukru i elektrolitów. Pacjenci przybywający do ośrodka pod wpływem alkoholu mają również określany poziom ten substancji we krwi lub w wydychanym powietrzu. Podjęcie takiej ścieżki diagnostycznej pozwala wybrać najlepszą metodę odtrucia i zagwarantować minimalizację komplikacji związanych z zespołem odstawiennym.

Odtrucie organizmu po alkoholu i innych środkach odurzających w lecznictwie odwykowym nazywane sa pierwszym etapem leczenia uzależnień. Detoks organizmu po alkoholu to proces trwający z reguły 3-14 dni. Niezależnie od substancji, detoks organizmu w Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 przeprowadzany jest pod kontrolą lekarzy i wykwalifikowanego personelu medycznego. Popularnie nazywany detoks czyli odtrucia organizmu i przerywanie ciągu, polegają na oczyszczeniu organizmu z toksyn, uzupełnieniu niedoboru w składnikach odżywczych. Natomiast w ramach terapii farmakologicznej podajemy też preparaty, które mają działanie uspokajające i stabilizujące funkcje organizmu tym samym redukujące nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego. Odtrucie detoksykacyjne po alkoholu ma więc na celu przede wszystkim wzmocnienie i regeneracje organizmu po długotrwałym nadużywaniu tego środka, oraz eliminacje objawów odstawiennych. Istotnym elementem oferowanych przez nasz oddział detoksykacji świadczeń, jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas całej procedury medycznej i gwarancja całodobowej opieki medycznej. Gdyż przerywanie ciągu nawet kilku dniowego może stanowić dla Ciebie zagrożenie zdrowia i życia.

Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Doświad
czenie...

Niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Niczemu się nie dziwimy, jesteśmy dyskretni i po prostu wiemy co robić by bezpiecznie pokonoać Twój ciag alkoholowy i postawić cię na nogi! Dolącz do zwycięzców, poprzez bezpieczny detoks stańiesz na nogi!

Poprzez detoks pomogliśmy tysiącom pacjentów!

Gwarancja bezpiecznej procedury medycznej

Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewnia całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Ośrodek Detoksykacji -Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, gwarantuje również iż nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa. Kameralne warunki naszego detoks ośrodka pod warszawą zapewniają 100% anonimowości.

Detoks do domu

Detoks
z dojazdem do domu!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu z alkoholu można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce jednak detoks w domu pacjenta stanowi dla niego zagrożenie życia i zdrowia!

Dlatego dbając o bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort naszych Pacjentów oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod warszawą, wraz z usługą przyjazdu po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości. Do ośrodka detoksykacji dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski

Szczegóły +

Detoks alkoholowy w domu?

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odstawieniu alkoholu, można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce jednak odtrucie organizmu w domu pacjenta stanowi dla niego zagrożenie życia i zdrowia!

W przypadku wielu osób istnieje przekonanie, ciągle powtarzane i rozpowrzechniane w sposób przekonywujący przez liczne pseudo medyczne instytucje, kac pogotowia, kac doktorków szarlatanów, samozwańczych kac pielęgniarzy, że detoks po alkoholu i przerwanie ciągu alkoholowego można bezpiecznie przeprowadzić w domu. Większość tego typu ofert odtruwających w godzinę po długich ciągach alkoholowych za 350 zł, to przejaw nieodpowiedzialności, szarlataństwa i naciągania kosztem osoby chorej będącej w stanie zagrożenia życia i zdrowia. Kac doktorki przekonują że odtrucie alkoholowe można przeprowadzić dyskretnie w warunkach ambulatoryjnych, czyli po prostu w domu, że jest to bezpieczna procedura nie zagrażająca zdrowiu i życiu. Wystarczy, by pacjent był otoczony opieką bliskich mu osób, wspierających go podczas detoksu w miejscu które zna czyli w domu. Liczne artykuły szarlatanów informują że detoks po alkoholu polega tylko na podawaniu płynów, cudownych kroplówek na kaca i dbaniu o wartościową dietę, obserwację samopoczucia i przyjmowaniu suplementów diety wzbogaconych cudowną tabletką relanium, że takie podjęte działania przez domowego kac doktorka są idealnym sposobem na przerwanie ciągu - każdego ciągu. Są bzdurami które bezpośrednio zagrażają zdrowiu i życiu Pacjenta!

Niestety osoby dotknięte nałogiem i nadużywające alkohol zazwyczaj wymagają pomocy zespołu specjalistów ze względu na opisany wyżej Alkoholowy Zespół Abstynencyjny. Pojawienie się objawów odstawiennych zwykle wywołuje u nich automatyczną chęć spożycia kolejnej dawki alkoholu w celu złagodzenia dolegliwości (wedle staropolskiego powiedzenia - czym się strułeś tym się lecz). Spożycie nawet niewielkiej jego ilości niestety uniemożliwia przerwanie ciągu alkoholowego i przywrócenie równowagi w organizmie, i jeszcze bardziej napędza mechanizm ciągu alkoholowego a przy jednoczesnym zażyciu leków uspakajających podanych przez pseudo kac ratownika w domu Pacjenta stanowi zagrożenie dla życia gdyż w organizmie Pacjenta cały czas znajduje się wysokie stężenie alkoholu.

Właśnie dlatego detoks po alkoholu przeprowadzany powinien być w specjalistycznym ośrodku detoksykacji, gdzie pacjenci nie mają dostępu do napojów „wyskokowych” i ich stan zdrowia monitorowany jest przez całą dobę. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego odtruwanie alkoholowe powinno się przeprowadzać pod kontrolą specjalistów w bezpiecznych warunkach ośrodka uzależnień. Niestety większość z dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym jest niebezpiecznych zarówno dla zdrowia, jak i życia. Napady padaczkowe, zaburzenia rytmu serca, czy psychiczne często wymagają interwencji lekarskiej i podania silnych środków farmakologicznych, co w warunkach domowych jest po prostu niemożliwe lub może być przeprowadzone zbyt późno, czego konsekwencjami może być zgon pacjenta. Sam zdecyduj czy warto narażać swoje zdrowie i życie dla pozornej oszczędności i wybraniu oferty detoksu do domu obiecującego przerwanie ciągu alkoholowego w godzinę za 500 zł! Czynników medycznych jest więcej, możemy o tym porozmawiać - pozostajemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę!

Kontakt Cennik

Wspieramy

W nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń. A nasi specjaliści pomogą Tobie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dogodna Lokalizacja
Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
100% Dyskrecji i anonimowości
Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
Komfortowe warunki
Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
Dla Twojego Sukcesu
Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
Dokumentacja Medyczna
Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
Dla Twojego Zdrowia
Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7