15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 780 140 130

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Odtruwanie - Detoks Alkoholowy

"W naszym ośrodku detoksykacji odtruwanie po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i Twoje zdrowie!“

Jesteśmy profesjonalnym wsparciem, przeprowadzimy bezpieczne odtrucie farmakologiczne - detoks alkoholowy, pomożemy odnaleźć i umocnić motywację do zdrowienia oraz zabezpieczymy wsparcie w postaci terapii uzależnień, jeżeli podejmiesz decyzję o potrzebie trwalej zmiany w twoim życiu.

Odtrucie alkoholowe to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów alkoholowych oraz pozostałych toksyn. Osoba uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym, jest bardzo osłabiona i odwodniona. W wielu przypadkach jej gospodarka elektrolitowa okazuje się być w znacznym stopniu zaburzona. MedJol oferuje odtrucie alkoholowe, które przeprowadzane jest przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod, będących gwarancją skuteczności i bardzo szybkiego powrotu do pełni sił, psychicznej równowagi oraz do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Detoks poalkoholowy obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów, które są wypłukiwane przez nadmierne spożywanie alkoholu. Dobrze dobrany detoks oddziałuje w sposób kompleksowy na wszystkie zaistniałe problemy. Wykorzystywane przez MedJol metody, eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. W skuteczny sposób przerywają także ciąg alkoholowy. Znaczącym aspektem jest również umiejętność wyciszenia emocji oraz możliwość opanowania stanów nieprzyjemnych napięć. Podczas detoksu poalkoholowego, możesz liczyć nie tylko na indywidualne podejście, które jest dostosowane do specyfiki Twoich oczekiwać oraz do potrzeb w ciągu całego procesu detoksykacji, ale także na pakiet kompleksowych badań, które zagwarantują prawidłowy dobór wsparcia farmakologicznego. .

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.