Skip to main content

Detoks,
jaka cena?

Oferujemy przystępne pakiety kompleksowego detoksu organizmu w renomowanym ośrodku!

Skuteczne odtrucie organizmu po alkoholu, narkotykach czy też lekach, jest w stanie sprawić że Twój organizm na nowo zacznie funkcjonować!

Cena Detoksu
Detoks Warszawa Cena

DETOKS 1 doba

1 500

1 doba w ośrodku detoksykacji. Pakiet dedykowany dla osób po krótkotrwałym spożywaniu alkoholu.

 • Opieka medyczna 24h/7
 • Podstawowe badania
 • Podstawowa farmakoterapia
 • Komfortowe warunki
 • Pełne wyżywienie
 • Dalsze zalecenia medyczne

DETOKS 3 doby

3500

3 dobowy detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach w ośrodku detoksykacji. Dedykowany dla osób po długich ciągach.

 • Opieka medyczna 24h/7
 • Rozszeżone badania
 • Indywidualna farmakoterapia
 • Przerywanie ciągu
 • Komfortowe warunki
 • Konsultacja Terapeutyczna
 • Dalsze zalecenia medyczne
 • Pełne wyżywienie
Detoks Warszawa - Cennik

Detoks warszawa - jak działamy? krok po kroku...

Możesz jeszcze wszystko zmienić i naprawić! Indywidualnie ukierunkowany detoks organizmu to skuteczna i bezpieczna pomoc dla Ciebie!

Przebieg detoksu organizmu dostosowujemy w sposób indywidualny. Pierwszym etapem odtrucia organizmu - detoks po alkoholu, detoks po narkotykach, detoks po lekach - jest dokładne badanie Pacjenta w chwili przyjęcia do naszej placówki.

W Ośrodku Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7, przeprowadzamy szereg badań, aby uzyskać informację odnośnie ogólnego stanu zdrowia, stanu narządów wewnętrznych oraz ilości, rodzaju substancji odurzającej i czasu jej zażywana przez Pacjenta. Lekarz na podstawie szczegółowych badań dobiera indywidualny sposób i czas przeprowadzania odtrucia organizmu. Między innymi dzięki takiej procedurze, gwarantujemy naszym Pacjentom w pełni bezpieczne świadczenia medyczne detoksu organizmu po środkach psychoaktywnych i odużających!

Cena Terapii

Oferowany przez nasz ośrodek leczenia uzależnień, dedykowany program terapii wyróżnia niespotykana dotychczas w Polsce jakość realizacji poprzez indywidualne podejście do problematyki naszego Pacjenta. Oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii z dalszymi zaleceniami masz szansę powrotu do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny i trzeźwy udział w życiu rodzinnym, społecznym oraz pełna satysfakcja z niego wynikająca!

Rozszeżony 35 dniowy program + 3 doby detoksu w cenie...

dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i hazardu

Detoks Warszawa - Cennik
Anonimowy i dyskretny detoks warszawa

Leczenie uzależnień z gwarancją anonimowości i dyskrecji!

Ośrodek Detoksykacji Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 gwarantuje iż nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa. Kameralne warunki naszego detoks ośrodka pod warszawą zapewniają 100% anonimowości.

Wspieramy

W nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń. A nasi specjaliści pomogą Tobie!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dogodna Lokalizacja
Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
100% Dyskrecji i anonimowości
Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
Komfortowe warunki
Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
Dla Twojego Sukcesu
Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
Dokumentacja Medyczna
Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
Dla Twojego Zdrowia
Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7