Skip to main content
Terapia Uzależnień

Terapia Uzależnień

Towarzyszymy pacjentowi w planowaniu zmiany i jej podtrzymywaniu bez względu na to jakim uzależnieniem jest dotknięty. Staramy się unikać stygmatyzacji, nie oceniamy, a jedynie motywujemy do zmiany na lepsze. Opracowaliśmy dedykowany program terapii uzależnień, dzięki któremu każdy Pacjent ma duże szanse na satysfakcjonujące życie!
Terapia uzaleznień
Terapia Uzaleznień

Terapia Uzależnień

Dedykowane programy terapii w Rekomendowanym Ośrodku

Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie odzyskać zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, abyś mógł opuścić ośrodek jako osoba trzeźwa i gotowa do odbudowania swojego świata bez alkoholu i innych używek!

terapia uzależnień

programy terapii

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień pomaga osobom, które borykają się z problemem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu czy uzależnieniem od internetu, gier i komputera. To ważna forma pomocy osobom uzależnionym w każdym wieku. Dzięki regularnej pracy z doświadczonymi specjalistami osoba uzalezniona może odzyskać wolność i na nowo czerpać radość z życia. Terapia uzależnień oparta jest na pracy motywującej do zmiany. Rezygnujemy z bolesnej konfrontacji – na rzecz dokładnego wglądu w życie pacjenta i motywacji do zmiany. Poprzez zadawanie pytań otwartych, angażowanie pacjenta we własną terapię, pomoc w formułowaniu przez niego problemów, pokonywaniu ambiwalencji i podejmowaniu samodzielnej decyzji, uczymy go odpowiednich zachowań dotyczących dalszego życia.

Terapia uzależnienia od alkoholu czy terapia narkomana wygląda bardzo podobnie. Terapeuci naszego ośrodka kożystają z wielu podejść, jednak najbardziej skupiają się na metodzie poznawczo-behawioralnej, jako najskuteczniejszej, opisanej klinicznie metodzie leczenia uzależnień. Terapia uzależnienia od alkoholu lub narkotykowych pozwala naszym podopiecznym nauczyć się wielu umiejętności takich jak asertywność, odporność na stres i władanie emocjami. Warsztaty te pomagają zwiększyć poczucie kontroli nad życiem oraz uczą stawiania granic i pomagają w budowaniu pozytywnej samooceny.

Można wyróżnić różne rodzaje terapii uzależnień, a także skuteczne metody, które pozwalają osobie uzaleznionej uporać się z problemami. Nasz ośrodek terapii uzależnień oferuje kompleksowe leczenie w komfortowym obiekcie znajdującym się niedaleko Warszawy, w cichej i spokojnej okolicy. Dzięki temu nic nie zakłóca leczenia i terapii. Panuje u nas miła, przyjazna atmosfera. Terapia prowadzona jest przez doświadczonych psychoterapeutów w bezpiecznych i dyskretnych warunkach.

Cena Terapii +

ośrodek leczenia uzaleznień

terapia uzależnienia od alkoholu

Terapia Alkoholizmu

Wiele osób zaprzecza, że ma problem z nadmiernym spożyciem alkoholu i jest przekonane w tym że nie ma problemu, ale prawda niczym mechnizm iluzji i zaprzeczeń, jest irracjonalnie złożona...

terapia narkomanii

Leczenie Narkomanii

Eksperymentowanie z narkotykami może prowadzić do sięgania po kolejne dawki. Faza przyjmowania okazjonalnego może doprowadzić do nawyku a tym samym do leczenia na odwyku...

terapia lekomanii

Leczenie Lekomanii

Obserwujemy iż trafiają na detoks polekowy pacjenci którzy cierpią na bezsenność i uzależniają się zażywając Zolpidem, czy Oxycodon. Benzodiazepina zostaje wypierana przez te nowe substancje, co stanowi dla nas wyzwanie w ciągłym uskutecznianiu metod na detoks lekowy.

Nasz ośrodek leczenia uzależnień wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby, która chce podjąć walkę z uzależnieniem. Oferujemy skuteczny, starannie opracowany program terapii dedykowany dla osób borykających sie z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków jak i również od hazardu, a także gier komputerowych i Internetu.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Warszawa

Czujesz, że tracisz kontrolę?

Możesz jeszcze wszystko zmienić i naprawić! Oferowana przez nasz ośrodek, prywatna TERAPIA uzależnień JEST NAJTAŃSZĄ OFERTĄ ZE WSZYSTKICH oferowanych pobytów terapeutycznych w ośrodkach terapii uzależnień na mazowszu!

Stacjonarna terapia uzależnień w komfortowym ośrodku terapeutycznym pomoże Tobie w planowym, długoterminowym działaniu, dzięki któremu znów wyjdziesz na prostą.

Rozszeżony 35 dniowy program Terapii...

Oferowany przez nasz ośrodek leczenia uzależnień, dedykowany program terapii wyróżnia niespotykana dotychczas w Polsce jakość realizacji poprzez indywidualne podejście do problematyki naszego Pacjenta. Oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii z dalszymi zaleceniami masz szansę powrotu do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny i trzeźwy udział w życiu rodzinnym, społecznym oraz pełna satysfakcja z niego wynikająca!

dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i hazardu

Detoks Warszawa - Cennik
Anonimowy i dyskretny detoks warszawa

Leczenie uzależnień z gwarancją anonimowości i dyskrecji!

Ośrodek Detoksykacji - Mazowiecki Oddział Detoksykacji - NZOZ Detoks Warszawa 24h/7 gwarantuje iż nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa. Kameralne warunki naszego detoks ośrodka pod warszawą zapewniają 100% anonimowości.
Dogodna Lokalizacja
Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
100% Dyskrecji i anonimowości
Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
Komfortowe warunki
Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
Dla Twojego Sukcesu
Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
Dokumentacja Medyczna
Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
Dla Twojego Zdrowia
Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7