Skip to main content

Dane Kontaktowe

tel. 530 656 714

tel. 780 140 130

Oferujemy dyskretny transport do ośrodka detoksykacji, dowozimy pacjentów z całego województwa Mazowieckiego. Naszośrodek znajduje się w Czersku nieopodal Warszawy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Ośrodek Detoksykacji 24h/7

Detoks organizmu - świadczenia medycznych odtruć organizmu są realizowane dla Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki oraz leki niezależnie od ich stanu zdrowia, pory czy dnia miesiąca. Jesteśmy dostępni 24h/7.
Detoks Warszawa Cennik
Detoks Warszawa - Cennik
Podmiot odpowiedzialny: NZOZ MED-JOL - dr Jolanta Mioduszewska-Buczek. NIP: 1230804180. REGON: 140052362. Wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Numer Konta PKO: 03 1240 6351 1111 0010 7708 2656
Detoks do domu

Detoks
z dojazdem do domu!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu ze środków takich jak alkohol, narkotyki oraz leki można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce jednak detoks w domu pacjenta stanowi dla niego zagrożenie życia i zdrowia!

Dlatego dbając o bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort naszych Pacjentów oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod warszawą, wraz z usługą przyjazdu po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości. Do ośrodka detoksykacji dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski

Dogodna Lokalizacja
Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
100% Dyskrecji i anonimowości
Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
Komfortowe warunki
Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
Dla Twojego Sukcesu
Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
Dokumentacja Medyczna
Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
Dla Twojego Zdrowia
Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7