15 letnie doświadczenie

Całodobowe wsparcie +48 780 140 130

Prywatny Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks - Odtruwanie Organizmu

"Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczne miejsce, dedykowane osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy. Komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo podczas detoksykacji to nasze główne cele i atuty.“

To dzięki skutecznemu odtruwaniu w naszym prywatnym ośrodku detoksykacji, organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami - jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że pacjent zyskuje siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością.

Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki zatroszczą się o to, by proces odtruwania organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie.

Odtruwanie organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze czy też leki, przeprowadzamy w taki sposób, aby pacjent w jak w najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Doświadczony zespół medyczny nadzoruje proces detoksykacji reagując na potrzeby i oczekiwania Pacjenta. Nasz prywatny detoks gwarantuje kompleksowe badania i sksuteczną pomoc w najtrudniejszych przypadkach.

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem. Dbamy o to aby pacjent, zaraz procedurze medycznej jaką jest detoks organizmu, miał dostęp do specjalistów, którzy zdiagnozują problem i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by uwolnić się z choroby jaką jest uzależnienie. Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich informacji. Detoksykacja organizmu to pierwszy krok w stronę zdrowia.


Detoks Alkoholowy

Detoks Narkotykowy

Detoks Polekowy

Detoks Dopalacze

Drukuj E-mail

Nasze Atuty

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • kompleksowe badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Trzeźwość

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Zacznij
  nowe życie!

  Działamy w trosce o Twoje zdrowie

  Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, planując razem z nim program świadczeń medycznych. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy także dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości.

  Nie zwlekaj z podjęciem decyzji... To jest walka o życie Twoje lub Twojej bliskiej osoby! My potrafimy Tobie skutecznie pomóc.

  Chcesz skorzystać ze wsparcia ośrodka?

  Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku.
  Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.